Суші, які ти любиш!

Суші МЕНЮ

Тільки свіжі і якісні продукти преміум класу та оригінальні рецепти від майстрів суші
РОЛИ NIKKEI:

РОЛИ ТЕМПУРА:

РОЛИ ФІЛАДЕЛЬФІЯ:

РОЛИ КАЛІФОРНІЯ:
ДРАКОНИ:
МАКІ:
Футомакі:
Сети
САЛАТИ:
ЗАКУСКИ:
Про нас
Перша суші доставка у Івано-Франківську, яка поєднала у собі смачну японську класику та сучасну кухню Nikkei
Ми команда досвідчених та професійних майстрів суші, у яких за плечима багаторічний досвід у японській та японсько-перуанській кухні Nikkei. Ми створили для Вас цей бренд SAMURAI, щоб поділитися з вами смачними шедеврами японської кухні та кухні Nikkei.
Що таке Nikkei?
Кухня Nikkei - це сплетіння двох культур, японської та перуанської кухні. Історія виникнення цієї гастрономічної культури бере свій початок з Перу. В Перу мешкає величезна кількість вихідців з Японії. Саме вони і створили японсько-перуанську кухню Nikkei, яка поширилася світом. А починалося все з 19 століття, коли перша група японських робітників прибула до Перу, мріючи про швидке збагачення та повернення додому. Повернулися далеко не всі, дехто створив власні ферми і лишився у Південній Америці. Вони вирощували місцеві продукти, але готували їх на японський манер. Цей період називають першим етапом становлення кухні Nikkei.

Другий етап припав на середину 20 століття. В 1958 році відкрився La Buena Muerte – перший креольський ресторан, в якому для приготування перуанських страв почали використовувати соєвий соус, традиційні японські техніки обробки їжі, пропонували їсти паличками. В 70-их роках декілька потужних японських корпорацій відкрили в Перу власні філіали - відбувся ще один етап міграції японських працівників (різних професій) до Перу. Серед них був і Нобу Мацухіса, який створив новий стиль гастрономії, максимально поєднавши японські та перуанські традиції, а також авторські винаходи. Так ми дійшли до сучасного розуміння кухні Nikkei, яка стрімко розвивається та відкриваються ресторани перуансько-японської кухні по всьому світу.
КОНТАКТИ
ЗРОБИ ЗАМОВЛЕННЯ
Наш телефон:
+38 095 257 0505
ЗАХОДЬТЕ ДО НАС
вул. Богдана Лепкого,16а
м.Івано-Франківськ,
Пн-Нд 11:00 – 21:00
ПО ВСІМ ПИТАННЯМ
Запитання та пропозиції пишіть на електрону адресу: foodguru.if@gmail.com
© All Right Reserved.
2020 SAMURAI Sushi&Nikkei